Choď na obsah Choď na menu

Lemešany2011

26. 6. 2011

Old Boys Lemešany - FK Internacionáli Barca 7 : 1 ( 0 : 0 )

Dňa 26. 6. 2011 sme o 10:30 hod. odohrali s týmto súperom vôbec prvý zápas. Hralo sa za pekného takmer slnečného počasia. V prvom polčase to bol obojstranne veľmi dobý výkon a obidve mužstvá si vypracovali aj gólové príležitosti.V druhom polčase domáci prestriedali viac mladších hráčov a z našej strany to bol veľmi odovzdaný a nekoncentrovaný výkon a aj keď sme mali aj gólové príležitosti naše chyby v obrannej činnosti hostitelia 100 % trestali. Okrem gratulácie k výkonu im patrí poďakovanie aj za vytvorené podmienmky na odohratie zápasu.

Góly : Klima

Domáci : Tomko a Trochan po 2,Buzogáň, Vaľko a Sabol

Zostavy : Klima. Pella, Kiseľ, Pitner, Slicho, Milkovič, Kis, Popovič, Kočiš, Brunovský, Žebík, Beňo,

Kováč, Blaga,

Domáci : Marcin, Bunca, Horanský, Salagovič, Straka, Podsedlý, Bíreš, Buzogáň, Vaľko, Tomko,