Choď na obsah Choď na menu

Malé Ozorovce

9. 9. 2012

Dňa 8.9.2012 sme odohrali na ihrisku FK Košice-Barca priateľský zápas proti mužstvu z Malých Ozoroviec. Za príjemného počasia sme odohrali zaujímavý zápas, ktorý sa hral 2 x 45minút. Celý prvý polčas sme boli lepším mužstvom a dokázali sme streliť aj 3 góly. Podobný priebeh mal aj druhý polčas až na záver, kde svoje kvality ukázali aj naši hostia a nebyť viacerých nepremenených príležitosti mohol byť výsledok pre nich priaznivejší. Aj naši hráči v druhom polčase nevyužli viaceré tzv. tutovky ale  napriek veku hráčov sa bolo na čo pozerať. Raritou bolo najmä to, že až 6 našich gólov (po sebe) strelil výborne hrajúci Pipta. Ako vždy poďakovanie patrí prezidentovi FKKošice-Barca p. Bologovi, ktorý nám perfektne pripravil nielen hraciu plochu ale ja zázemie, vrátane fungujúcej svetelnej tabule.  Po zápase nechýbalo občestvenie a aj guláš, ktorý zabezpečil p. Zajac.

FK Internacionáli Barca - Malé Ozorovce      7 : 1   ( 3 : 0 )

Góly : Pipta 6 a Kočiš                 Kaňuch