Choď na obsah Choď na menu

VSS Košice

FK Internacionáli Barca – FK Internacionáli VSS Košice  3 : 3  (1 : 3)

Dňa 9 6. 2012 sme o 14:00 hod. na ihrisku v Barca odohrali (ako sprievodna akcia osláv Dňa detí ) priateľský zápas s mužstvom starých pánov VSS  Košice. Hralo sa za pekného ale veľmi teplého počasia. Prvý polčas boli naši hostia  lepší  a využili to  aj na strelenie troch gólov. V druhom polčase sme si vypracovali množstvo gólových príležitosti ale dokázali sme využiť iba dve a tak sa zápas skončil neorzhodne. Po skončení zápasu sa kopali aj pokutové kopy, na ktoré sme zvíťazili 4 : 3.